Bubble Birds

Bubble Birds na Android 1.8.3

Klimatyczna gra typu bubble shooter na Android

Zalety

  • Prosta i wciągajaca rozgrywka
  • Ładna, kolorowa grafika
  • Sporo poziomów do gry

Wady

  • Tylko jeden tryb gry
  • Nie wnosi nic nowego do gatunku bubble shooter

Dobry
7

Ten program nie jest już dostępny do pobrania. W zamian polecamy pobrać .

Bubble Birds to darmowa gra na telefon z systemem Android. Klasyczny pomysł na grę typu połącz trzy kulki i zdejmij je z planszy podano w ładnej oprawie graficznej. Zamiast kulek mamy sympatyczne, kolorowe ptaszki. Jeśli lubisz gry typu bubble shooter to Bubble Birds na Android spodoba Ci się na pewno.

Reguły gry Bubble Birds są bardzo proste. Zupełnie tak jak w klasycznej grze Bubble Shooter na PC, strzelamy kolorowymi kulkami z dołu ekranu w górę. Oczywiście w Bubble Birds, jak sama nazwa wskazuje, zamiast kulek mamy kolorowe ptaszki. Staramy się trafić czerwonym ptaszkiem w skupisko czerwonych ptaków na górze ekranu. Jeśli uda nam się zgromadzić w ten sposób 3 lub więcej ptaków tego samego koloru, wtedy znikają i robią miejsce następnym. Celem Bubble Birds na Android jest pozbycie się wszystkich ptaków z góry ekranu.

Sterowanie w Bubble Birds jest bardzo proste. Dotykamy ekran i wyznaczamy kierunek wystrzału ptaszka. Gra nie wprowadza żadnych nowości do oryginalnego pomysłu gier typu bubble shooter. Jest jednak ładnie wykonana i idealnie nadaje się, aby zabić kilka chwil nudy. Jeśli szukasz darmowej i wciągającej gry typu bubble shooter na Android, to wciśnij przycisk Download i pobierz Bubble Birds na Android. Gra wspiera następujące wersje systemu Android: 1.5, 1.6, 2.1, 2.2, 2.3 oraz takie rozdzielczości ekranu: 240x320, 320x480, 480x800, 480x854.

Bubble Birds

Download

Bubble Birds na Android 1.8.3

Opinie użytkowników o Bubble Birds